Vestuvės lapkričio mėnesį

lapkričio 10, 2015 3:12 pm

Sveiki visi, sakoma jog vasara yra vestuvių metas, nesiginčysiu, bet vat būna ir lapkritį 🙂 Jei atvirai turiu pripažinti, kad vasara kažkaip labiau jaučiasi vestuvinė nuotaika nei šiaurų rudenį, ypač tai atsispindi svečiuose. Bet kaip ir žadėjau kalbėsiu ne apie pačias vestuves, o apie visumą,t.y. vietą, aptarnavimą, ir pan. 🙂 Taigi, šventė vyko Kaune, ,,Senuosiuose rūsiuose”. Vieta visai įdomi ir graži, tik gal tas faktas, kad tai yra rūsys nelabai žavi, juolab, kad nėra langų, šiek tiek prarandi laiko nuovoką. Bet tai nėra labai didelis blogis, blogai yra tai, kad yra kelios erdvės ir šiuo atveju vienoje vyko vestuvės, kitoje kažkoks banketas, trečioje irgi kažkokia šventė, o dar kitoje erdvėje žmonės tiesiog galėjo užeiti užkąsti. Na tokių dalykų netoleruoju, suprantu, kad išsinuomoti visą erdvę brangu, bet balaganas irgi nėra pats maloniasias dalykas, juolab kai turi riboti garsumą, nes kitoj pusėj žmonės nori ramiai pabendrauti. Vistik reiktų tokių dalykų vengti, nes kartais nesupranti į kurią šventę atėjo žmogus.

Maistas tikrai neblogas, restoraninio tipo, nors jau valgiau atšalusį, nes kol visi svečiai valgo, aš dažniausiai groju gitara :)Bet mane šiek tiek glumina tas faktas, kad kaštas patiekalas yra gaminamas 1,5-2val. Kaip vedėjui tai yra tam tikras įššūkis, nes būtent tą tarpą reikia užimti svečius, o jie yra ganėtinai alkani po visos dienos. Šeip dažniausiai karštas patiekalas patiekiamas valandos laikotarpyje, dvi val.man atrodo per ilgai. Personalas tikrai profesionalus, paslaugus ir malonus, dirba vien vyrukai, bet… Ne personalui aiškinti kas ir kaip turi vykti, programą sudarinėja vedėjas arba organizatorius. Iškilo lengvas konfliktėlis, kada turi būti patiektas tortas ir kada paleidžiami į dangų balionai. Jeigu kiti paskutiniu akcentu daro tortą, tai nereiškia kad ir mano programoje taip turi būti, juolab kadaš turiu argumentą, kodėl 12val.turi būti tortas, o jau po dvylikos fejerverkas, balionai ar dar koks kitas dalykas, nes kai visi pakviečiami į lauką, personalas per tą laiką ramiai supjausto tortą ir kai jau svečiai grįžta vidun, eina ir ragauja saldėsį.Juolab kad išėjus į lauką, tikrai svečiai po to neskuba vidun. Taip kad….:)

Beje, labai svarbus faktorius yra oras, kuo šalčiau, turėkit omeny, kad svečiai greičiausiai suvartos daug stipriųjų gėrimų ir greitai visi bus jau nekokios kondicijos, todėl nedarykite šventės labai anksti, 17val.yra labai ankstus laikas, kaikas gali nesulaukti ir dvyliktos, o jei ir sulauks, tai tikrai jiems nebereikėtų siūlyti pakelti putojančio vyno taurės vidurnaktį, bus ,,šakės” 😀 Tai tiek įžvalgų šiam kartui 🙂IMG_20151107_160400IMG_20151107_160558

Grįžti atgal