Šokiai

Aš dievinu šokius, o Jūs?

 

Vestuvinio šokio ir individualios pamokos

Dažnas iš Jūsų, artėjant svarbiausiam gyvenimo įvykiui- vestuvėms, imate galvoti ir apie pirmąjį šokį, juk norisi šią dieną, kad viskas būtų nepriekaištinga ir savaime suprantama, gražu. Pagal Jūsų mėgstamą dainą, pastatysiu Jums vestuvinio šokio choreografiją, padėsiu ją surepetuoti ir vestuvių dieną, galėsite padovanoti šventę ne tik sau, bet ir savo svečiams.

O galbūt, šokti Jūs norėtumėte per savo gimtadienį arba galbūt Jūsų įmonė ruošiasi kokiam vakarėliui ir norėdami išsiskirti visi drauge sušoksite nuostabų šokį? Kodėl gi ne, juk šokio kalba visiems suprantama. Galima pagal individualų grafiką, ateiti ir išmokti puikų šokį. Aš Jums padėsiu. Mokau poras, pavienius žmones, kolektyvines grupes. Jums tereikia nuspręsti tinkamą laiką, o choreografija ir repeticijomis, pasirūpinsiu aš.

Šokių pamokėlės, renginio metu

Tai puikus būdas išjudinti vakaro svečius. Pamokėlės yra nesudėtingos, jas sudaro vos 4-5 žingsneliai. Dažniausiai jos būna šmaikščios, kad svečiai nesijaustų nepatogiai, jei koks žingsnelis nepavyksta. Jų mokymas užtrunka apie 15-20 min. Tai puiki pramoga, bet kokiame renginyje.

  • Profesionalių šokėjų pasirodymas.
  • Šokių pamokos, tinkančios bet kokiam renginiui.
  • Choreografijų kūrimas poroms, pavieniams žmonėms, grupėms.
  • Vestuvinis šokis.
  1. Gražu, profesionalu, jausminga.
  2. Smagu, šmaikštu, naudinga.
  3. Įdomu, originalu, nepakartojama.
  4. Jausminga ir gražu.

Renginio vedėjas

Skaityti plačiau

Tadas Rimgaila live

Skaityti plačiau